Paketleme Hizmeti

Bafra Şehirler Arası Nakliyat taşıma konusunda paketleme hizmeti de sunmaktadır. Paketleme hizmeti dahilinde eşyalarınızın ayrımı ve özel olarak paketlenmesi sağlanmaktadır. Evden eve nakliyat konusunda küçük bir arama motoru gezintisi yaptığınızda binlerce sonuca ulaşabilirsiniz. Bu sonuçlar arasında gözünüzü alacak grafiklere aldanmak yerine kurumsal kimliğini tamamlamış ve kaliteli hizmet veren firmaları tavsiye etmenizi öneriyoruz. Firmamız yirmi yıllık bilgi ve deneyimiyle birlikte sizlere kusursuz taşıma sunmak amacıyla kalite politikası oluşturmuştur. Taşıma işlemi için en önemli kıstaslardan biri de paketleme hizmetidir. Sizler için paketleme hizmeti sunarak eşyalarınızın sağlıklı bir şekilde nakliye edilmesini sağlıyoruz. Özellikle mobilya ve beyaz eşyalarınızın zarar görmeden taşınması için paketleme hizmeti vermekteyiz.

Bafra Asansörlü Nakliyat paketleme hizmeti dahilinde özel korumalı ambalajlarıyla hizmet vermektedir. Kırılacak eşyaları özel strafora sahip kolilerle paketleyen personelimiz, taşımaya hazır hale getirmektedir. Hava kabarcıklı balon poşetler, streç film, ambalaj kağıtları ve kolilerle birlikte paketleme hizmeti sunan firmamız sizler için sorunsuz ve kusursuz bir nakliye hizmeti sunmaktadır. Kalite politikamız neticesinde mutlu müşterilere erişmek adına var gücümüzle çalışmaktayız. %100 müşteri memnuniyetine erişmek adına paketleme hizmeti, doğru araç seçimi, temiz nakliyat gibi konularda dikkatli davranan firmamız, hassas bir şekilde taşıma işlemini gerçekleştirmektedir. Paketlenen kolilere uyarıcı etiketler yapıştıran personelimiz eşyalarınızın kırılmaması adına çalışır. Hassas eşya, kırılacak eşya, elektronik eşya gibi etiketlerle birlikte kolilerin içerisinde ne olduğu belirtilir.

Paketleme hizmeti esnasında yapıştırılan uyarıcı etiketlerle birlikte hem taşıma hem de taşınma sonrası yerleşmede kolaylık sağlanır. Bafra Nakliye firması olarak bu etiketleri yapıştırmamızın ana sebebi hem taşıma sırasında hassas davranılması hem de taşınma sonrasında “oturma odası, banyo, çocuk odası” gibi ibarelerle ihtiyacınız olan eşyaya kolaylıkla erişmenizi sağlamaktır. Taşınma işlemleriniz için hemen arayabilir, detaylı bilgi edinebilirsiniz. Onay vermeniz halinde eksperimiz sizi ziyaret edecek ve raporlama oluşturacaktır. Çıkartılan rapor doğrultusunda profesyonel ekibimizle birlikte taşınma işleminiz kaliteli bir şekilde yapılmaktadır. Taşınma öncesi ve sonrası destek veren firmamız paketleme hizmeti dahilinde demontaj işlemlerinizi de yapmaktadır.