Nakliyat için en kolay ve ücretsiz koli bulabileceğiniz 7 yer

Bafra Evden Eve Nakliyat Bilgilendirme
Ocak 8, 2018

Nakliyat için en kolay ve ücretsiz koli bulabileceğiniz 7 yer

Nakliyat işlerinin baş rolünü her zaman koliler üstlenir. Çünkü farklı ebattaki kolilere mutfak eşyaları, kıyafet, kitap vb bütün eşyalarınızı yerleştirebilir ve sağlıklı bir şekilde taşıyabilirsiniz. Bu sebeple taşınma işlemi öncesinde hemen hemen herkes koli tedariği için canla başla çalışır. Biz de sizlere nakliye ihtiyacınız için en kolay ve ücretsiz koli bulabileceğiniz 7 yeri derledik. Yazımızın devamında bu yerleri öğrenebilir ve taşınma işiniz için kolaylıkla koli bulabilirsiniz. Şehirler arası evden eve nakliyat bilgisi için diğer makalelerimize de göz atabilirsiniz.

1 – Mobilya Mağazaları
Demonte halinde satılan mobilyalar ve küçük mobilya ürünleri için taşıma işlemleri genellikle kolilerle yapılır. Teşhir ve montaj sonunda koliler istiflenir ve sonunda çöpe atılır. Mobilya mağazalarından bu kolileri isteyebilir ve taşınma işleminiz için kullanabilirsiniz. Giyim ve kitap taşıması için en uygun seçenekli kolileri tedarik edebilirsiniz.

2 – Beyaz Eşya Satıcıları
Beyaz eşya satan mağazalarda genelde satış sonrası veya teşhire çıkan ürüne ait koliler saklanmaktadır. Bu kolileri taşınma işleminiz için isteyebilirsiniz. Özellikle kendi beyaz eşyalarınızın taşıması için strafor hayati önem taşımaktadır. Hem çizilme hem de bozulmaya karşı korunma için strafor teminini de beyaz eşya satan mağazalardan yapabilirsiniz.

3 – Süper Marketler
Süper marketlere her gün ürün girişi yapılmaktadır. Bu ürünlerin birçoğu kolilerle gelir. Siz de market personelinden koli isteğinde bulunabilirsiniz.

4 – Ucuzluk Mağazaları (Bi Milyoncular)
Ucuzluk pazarları olarak da anılan bu işletmelere fazla sayıda ürün girişi yapılır. Stok takip gibi sistemleri olmadığı için mağazaya dizilen tüm ürünlerin kolileri gün sonu çöpe atılır. Sizin için koli biriktirmelerini isteyebilirsiniz. Dilerseniz var olan kolilerle de yetinebilirsiniz.

5 – Mahalle Bakkalı
Koli tedariği için başlangıç gibi gözükse de mahalle bakkallarına ürün girişi azdır. Bu sebeple taşınmadan haftalar önce bakkala uyarıda bulunarak gelen her ürünün kolisini saklamasını isteyebilirsiniz.

6 – Teknoloji Mağazaları
Genelde koli bulmak için zor noktalardır ama bu sefer şansınız yaver gidebilir! Büyük koli konusunda çözüme ulaşabileceğiniz teknoloji mağazalarına sabahın erken saatleri veya kapanmaya yakın gitmenizi tavsiye ederiz.

7 – Kitabevleri veya Kırtasiyeler
Kitabevleri genellikle sipariş usulü çalışan işletmelerdir. Siz de koli tedariği için kitabevlerine başvurarak sizin için koli biriktirmelerini isteyebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir