Kaliteli Hizmet

Bafra Nakliyat Asansörlü Taşımacılık
Evden eve nakliyat sektörü içinde yaşadığımız metropolitan çağımızın ihtiyacına göre kendiliğinden oluşmuş ve taşınma ihtiyacını karşılamaya yönelik çözümler üretmiştir.
Çok önceden beri var olan taşınma ihtiyacını meslek edinilmiş kişiler tarafıdan profesyonel bir şekilde gerçekleştiren evden eve nakliyat sektörü; sizin elinizi hiçbir şeye sürmediğiniz, gözlerinizin önünde eşyalarınızın sistemli, düzenli ve en az sizin gösterdiğiniz özenle toparlandığı, taşındığı ve yerleştirildiği bir taşınma şeklidir.

Nakliye sektörünün bu yoğun hayat temposuna uyum sağlamak için taşımacılık sorunlarına karşın geliştirdiği çözümlerden biri de asansör ile taşımadır.

Yaşadğınız, çalıştığınız ya da bulunduğuz yerden taşınması gereken eşyanın ağırlığından, uzunluğundan, genişliğinden, hassas ya da kırılgan olmasından dolayı ya da başka sebeplerden dolayı taşınmasının zor olmasını kolay hale getiren asansörlü taşıma sistemi Bafra Nakliyat olarak deneyimli ve etkin olduğumuz hususlardan bir diğeridir.

Asansörlü nakliyat araçlarımız 30metre yüksekliğe kadar çıkabilmektedirler. Bafra Evden Eve Nakliyat olarak asansörlü nakliyat araçlarımızı kullandığınızda eşyalarınızın hasar görme olasılıklarının minimum indirgendiğinin güvencesini veriyoruz.
Yük asansörlerimiz sayesinde sizleri bina içi taşıma sıkıntılarından kurtarmaya yardımcı olmaktayız. Yük Asansörlerimiz eşyanın alınacağı yerden direk olarak liftli kamyon ve ya kapalı kasa nakliyat araçlarımız içine eşyalarınız taşınacağı için taşıma süresi de kısalmış olmaktadır.

Asansörlü taşımacılıkta kullanılan nakliye araçlarımızın 2 tona kadar yükü kaldırma kapasiteleri vardır. Asansörlü nakliye araçlarımızın hizmetinden ve bina için taşımalarda sağladıkları kolaylıklardan yararlanmak için Bafra Nakliye ile iletişime geçmeniz yeterlidir.