Doğru Araç Seçimi

Bafra’da Nakliyat sektörü sürekli kendini geliştiriyor ve güncelliyor. Buna ayak uydurmak hem müşteri memnuniyeti hem de nakliye işleminin kalitesi anlamında önemli bir yer tutmaktadır. Özellikle paketleme hizmeti, doğru araç seçimi gibi konular da dikkat edilecek birçok nokta bulunmaktadır. Bafra Şehirler Arası Nakliyat olarak sektörde 20 yılı aşkın deneyim ve tecrübemizle birlikte müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmak adına çalışmaktayız. Binlerce mutlu müşteri referansına ve binlerce kaliteli nakliye hizmetine imza atan firmamız olabildiğince gelişmeye ve büyümeye çalışmaktadır. Bafra içi ve Türkiye geneli sunduğumuz nakliye hizmetlerinde yasal prosedürlere uygun ve müşteri dostu çizgimizi korumaya özen gösteriyoruz. Yaptığımız işin ciddiyetinde olan profesyonel personelimizle birlikte tüm taşınma işlemlerinizi kaliteli ve hızlı bir şekilde çözüme ulaştırmak adına var gücümüzle çalışıyoruz. Firmamızın taşıma işlemini yaptığı tüm müşterileri için %100 müşteri memnuniyeti hedefi her taşımada geçerlidir. Bu sebeple sizlerin istediği taşıma işlemini sorunsuz ve en kaliteli şekilde yapmak firmamızın ana kuralıdır.

Kalite politikamız neticesinde yapacağımız işlerde belirli bir standartta davranmaktayız. Bu standartlar içinde hem taşıma işleminin kaliteli bir şekilde sürmesi hem de paketleme, doğru araç seçimi ve temiz nakliyat gibi hizmetlerin yerine getirilmesi çok önemlidir. Doğru araç seçimiyle birlikte eşyalarınızın sağlıklı bir şekilde taşınması sağlanır. Gerekenden daha küçük araç seçimi halinde eşyalarınız sıkışır ve kırılabilirler. Bu sebeple doğru araç seçiminde direkt büyük araç da seçilemez. Çünkü büyük araçlarlarda oluşacak boşluklara koli ve eşyaların düşmesi söz konusu olabilir. Bu düşmelerden kaynaklı eşyalarınızın kırılması ortaya çıkabilir. Sizler adına yaptığımız raporlamayla birlikte doğru araç seçimi üzerinde duruyor ve eşyalarınızın sağlam bir şekilde hedefe ulaşmasını sağlıyoruz.

Bafra Evden Eve Nakliyat olarak profesyonel kadromuzla birlikte taşınma işlemleriniz esnasında eşyalarınızın sağlığı ve kondisyonuyla yakından ilgileniyoruz. Nakliyat sözleşmesiyle birlikte eşyalarınızı taşıma sırasında garanti altına alan firmamız herhangi bir zarara uğramanızın önüne geçmektedir. Siz de taşınma işlemine başlamak için hemen bizi arayabilirsiniz. Aklınızdaki tüm soruları müşteri temsilcimize sorabilir, dilerseniz de taşıma işleminizin raporunun oluşturulması adına eksper talebinde bulunabilirsiniz.