Hizmetlerimiz

697

EV EŞYASI DEPOLAMA HİZMETLERİ

1 Ağustos 2011 Pazartesi

EV EŞYASI DEPOLAMA HİZMETLERİ

  EÅŸyalarınızı depomuza teslim etmeden önce eÅŸyanızı teslim edeceÄŸiniz firmayı daha yakından tanımak o firma hakkında detaylı bilgiye sahip olmak istersiniz. Bu amaçla ön görüşme ya firmamız ofisine gelerek ya da firmamız yetkilisi sizin evinize gelerek birebir görüşme yapmak hem sizin hem de firmamızın birbirimiz hakkında kanaat sahibi olmamıza yarayacaktır. Ä°lk görüşmeden sonra evinize gelen firmamız eksperi eÅŸyalarınızı yerinde görerek  evinizde ortalama kaç metreküp eÅŸya olduÄŸunu, eÅŸyalarınızın kalitesine ve yoÄŸunluÄŸuna göre nasıl ve ne tür ambalaj malzemeleri kullanılarak kalıcı ambalaj yapılacağına karar verip, buna göre paketleme ve eÅŸyalarınızın depomuza taşınması, aylık depolama masrafınızın ne kadar olacağı hakkında bilgilendirme yapılır. Sizde bu bilgiler ve firmamızın güvenirliÄŸini de deÄŸerlendirerek eÅŸyalarınızın firmamız deposunda depolanıp depolanmamasına kararınızı verirsiniz.

 EŞYALARINIZI NASIL DEPOLAYACAĞIZ

  Siz eÅŸyalarınızı firmamızın deposunda depolatmaya karar verdikten sonra eÅŸyalarınızı yerinde tespite gelen firmamız eksperinin önderliÄŸinde size vereceÄŸimiz hizmet konusunda çalışacak elemanlarımıza eÅŸyalarınız hakkında bilgilendirme yapılır. EÅŸyalarınızın durumuna göre hangi boyda kamyonumuz ile taşınacaksa, bu araç sizin için bir gün öncesinden hazırlanır. İçerisine evinizde gerekli olabilecek her türlü ambalaj malzemesi (kraft kâğıt, çeÅŸitli ebatlarda mukavva koli, havalı naylon, tabaka mukavva, ince naylon, palet streç, kıyafet kolisi, mukavva fıçı, eÅŸyanın tabanına yerleÅŸtirilmesi için palet, ambalaj ipi, ambalaj bandı, taşıma kayışları, takım sandığı) kamyonumuza malzeme depomuzdan fazla fazla yüklenir. Araç hazırlandıktan sonra eÅŸyanızın durumu ve  dairenizin kat yüksekliÄŸine göre yeterli sayıda elemanlarımız ile size verilen randevu saatinde adresinize ekibimiz gelir. EÅŸyalarınız yukarıda bahsettiÄŸimiz ambalaj malzemeleri ile önce toplanıp paketlenir büyük eÅŸyaların ambalajı yapılırken diÄŸer taraftan demonte edilmesi gereken eÅŸyalar demonte edilip ambalaja hazır hale getirilir. Yaptığımız ambalaj yıllarca depomuzda kalacakmış gibi kaliteli ve muazzam bir ÅŸekilde yapılır. Ambalajımızı beÄŸenmeyen müşterimizden paketleme ücreti almıyoruz  bu da kendimize duyduÄŸumuz güven ve iÅŸimizi ne kadar iyi ve kaliteli yaptığımızın garantisidir. Bu arada paketlemesi ve ambalajı yapılan eÅŸyalar teker teker kodlanarak liste haline getirilir. Listesi yapılan paket kamyona yüklenmek üzere evden taşınır. EÅŸyalar kamyonumuza yüklenirken istif yapılmasına önemli derecede özen gösterilir. Kamyonumuz yüklendikten sonra eÅŸyalarını kaç metreküp olduÄŸu ölçülür. Ölçüm ve teslim alma iÅŸi bitince kamyonumuz depomuza hareket eder. Depomuzda eÅŸya sahibine daha önceden yerini gösterdiÄŸimiz alana, önce 15 cm yüksekliÄŸindeki ahÅŸap paletleri zemine döşeyip  alt kısmını da ilaçladıktan sonra eÅŸyalar kamyonumuzdan indirilerek bu paletler üzerine özenle yerleÅŸtirilir. EÅŸyalar birbirine zarar vermeyecek bir ÅŸekilde istiflendikten sonra üzeri kalın naylon ile kapatılır. Ãœzerine eÅŸyanın kime ait olduÄŸu depoya giriÅŸi ne kadar süre depolanacağı gibi bilgileri içeren etiket yapıştırılır. EÅŸyalar paketlenirken yapılan liste bilgisayar ortamına aktarılarak düzenlenir. Depolama sözleÅŸmesi ile birlikte eÅŸya sahibine bir nüshası teslim edilir bir nüshası e-posta adresine gönderilir. Bir nüshası firmamız arÅŸivine ve bilgisayarlarına kaydedilir. EÅŸyaların depolama süresi dolup ta teslim alınacağı zaman bu listeye göre eksiksiz ve saÄŸlam olarak eÅŸya sahibine eÅŸyalar telim edilir. EÅŸyalarınızın bu uzun yolculuk serüveni burada sonlanır.

button

975

Eveden Eve Taşımacılığı

1 Ağustos 2011 Pazartesi

ffb555.jpg Evden eve taşımacılık zor ve profosyonellik gerektiren bir iÅŸtir. YetiÅŸtirilmiÅŸ eleman kadrosu , kapalı kasa araçlar , sigortalı taşımacılık ,   Ã¶zenle seçilmiÅŸ paketleme malzemeleri , ücretsiz expertiz hizmeti, eÅŸyalarınızın demontaj ve montaj iÅŸlemleri , tam zamanlı çalışma ve   müşteri, memnuniyetini en ön planda tutmak gibi bir çok birikime sahibiz.Biliyoruzki iÅŸinizi en güzel ÅŸekilde yerine getiricek firma bizizÂ…   KurulduÄŸumuz günden bu güne evden eve taşımacılık sektörünün içindeyiz mutluyuz çünkü ÅŸimdiye kadar hiçbir müşterimizi madur etmedik   ve hiçbir müşterimizi kaybetmedik.Şimdi hedefimiz daha çok ilerlemek yeni müşteriler kazanmak gerçek anlamda evden eve taşımacılığın nasıl   yapılabiliceÄŸini bu sektörde iÅŸ yapan herkeze göstermek en iyi olduÄŸumuzu ispatlamak.     Samsun'da evden eve nakliyat için bir ÅŸirket arıyorsanızÂ… Bizde doÄŸru adrestesiniz. Nakliye taşımacılıkta öncü bir firma olarak evden eve   nakliyatta uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz. Taşınacak eÅŸyalarınızın demontesinden   ambalaj- paketlemesinden, taşınmasından, evden eve   nakliyesinden ve monte edilmesinden gerekirse ara depolanmasından,   gümrüklenmesine kadar bütün iÅŸlemleri uzman ve tecrübeli   kadromuzla biz sizin için en güvenilir ve sorunsuz bir ÅŸekilde hallederiz. Yapmış   olduÄŸumuz bütün taşımacılık ve nakliyat iÅŸleri ister Ä°stanbul   ister Ankara ister tüm Türkiye'ye olsun sigortalanmış bir ÅŸekilde gerçekleÅŸtiririz.   Böylece eÅŸyalarınız en güvenilir bir ÅŸekilde evden eve,   bürodan büroya taşınmış olur.       

button

794

Kısaca Hizmetler

12 Ağustos 2011 Cuma

- Şehirler Arası Taşımacılık
- Villa,Yazlık Taşımacılığı
- Parsiyel yük Taşımacılığı
- Büro,Ofis Taşımacılığı
- Şehir İçi Taşımacılık
- Parça Yük Taşımacılığı
- Ambalajlama Hizmetleri
- Montaj & DeMontaj
- Elbise Dolabı Sistemi
- Hassas Eşyaları Taşıma Düzeni
- Marangoz & Tekniksiyen
- Fabrika ve Depo Taşıması

button

Hizmetlerimiz

Duyurular & Yenilikler

İletişim

BAFRA NAKLİYAT
Evden Eve , İlden İle Taşımacılık
İrtibat: Ahmet Öztürk

Tel: +90 535 820 59 81 &
Fax: +
Email: [email protected]