Bafra Evden Eve Nakliyat Şirketleri

Bafra Evden Eve Nakliyat Bilgilendirme
Ocak 8, 2018
Samsun Evden Eve Nakliyat
Mart 22, 2019

Bafra Evden Eve Nakliyat Şirketleri

Bafra Evden eve nakliyat sektörüne dair gelişmeler olurken hala ilk gün yapılan uygulamalara da devam edilebilmektedir. Özellikle taşınırken koli için uyarı etiketleri bu konuda önemli yer tutuyor. Taşınma esnasında dikkatsizce kolileri doldurup yeni eve taşınmaya hazır etmek pek mantıklı bir yol değildir. Çünkü hem taşıma sırasında gösterilecek hassasiyet hem de taşınma sonrasında kutu açılımı yapmak olabildiğince zorlaşır. Kolilerin üzerine etiketler yapıştırılacak kırılabilir olduğunu muhakkak belirtmeniz gerekir. Onun dışında yeni evinizde ihtiyacınız olacak eşyaya hemen erişebilmek adına etiket yardımcı olacaktır. Örneğin kolinin üzerine kitap, mutfak eşyası, salon takımının eşyası gibi uyarı etiketleri yapıştırmanız yeni evinizde mutfak eşyası aradığınızda hemen bulmanızı sağlar. Bu yöntem hem karışıklığa hem de kolilerin hepsinin açılıp ortalığın dağılmasına engel olur.

Etiketler taşınma sonrasında rahatlattığı gibi nakliyeyi yapacak firmanın da rahat hareket etmesini sağlar. Bunun ana sebebi kutunun kırılabilir olup olmadığı, kutunun nasıl yerleşeceği gibi özellikleri belirlemektir. Kutu etiketleri içerisinde en çok dikkat çekenler şunlardır;

  • Dikkat Kırılabilir
  • Lütfen Dikkatli Taşıyın
  • Dikkat Elektronik Eşya
  • Oturma Odası
  • Salon
  • Yatak Odası
  • Genç Odası
  • Banyo
  • Mutfak

Bu etiketler sayesinde evinizin tüm alanlarına ait eşyaların ayrı ayrı planlamasını ve taşınmasını sağlayabilirsiniz. Hem kafanızın ağrımaması hem de taşımayı yapacak personelin daha doğru ve rahat hareket edebilmesi için taşınma esnasında koli uyarı etiketleri hayati önem taşımaktadır.

Bafra Evden Eve Nakliyat  olarak yirmi senelik bilgi, birikim ve tecrübemizle birlikte siz değerli müşterilerimzie nakliye konusunda kaliteli hizmet sunuyoruz. Bafra içi ve Türkiye geneli sunduğumuz nakliye hizmetlerinde müşteri memnuniyetini önemsiyoruz. Sizler için yaptığımız her taşıma işleminde kalite politikamız doğrultusunda hem eşyalarınızın güveni hem de taşımanın hızlı bitmesi gibi detaylara dikkat ediyoruz. Taşıma ve taşınma işleriniz için hemen bizi arayarak müşteri temsilcimizden daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Taşınma işlemini başlatmanız doğrultusunda eksperimiz evinizi incelemeye gelir ve bir rapor hazırlar. Profesyonel ekibimizle birlikte bu raporun gerektirdiği şekilde taşınma işleriniz (paketleme, doğru araç seçimi, nakliye) hızlı bir şekilde sonuca ulaştırılır. Bafra Şehirlerarası Nakliyat Şirketleri arasında  en uygun fiyatı size firmamız verecektir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir