Bafra Evden Eve Nakliyat Bilgilendirme

Nakliyat için en kolay ve ücretsiz koli bulabileceğiniz 7 yer
Ocak 8, 2018
Bafra Evden Eve Nakliyat Şirketleri
Ocak 8, 2018

Bafra Evden Eve Nakliyat Bilgilendirme

Evden eve nakliyat hizmetinde bireysel çözümler genellikle hüsranla sonuçlanmaktadır. Bunun ana sebebi taşınma işlemi konusunda deneyimsiz olmak ve mobilyaların taşınması – demontajı konusunda yetersiz ekipmana sahip olmaktır. Nakliyat işleminde firma bulunmadan önce eşyaların paketlenmesi ve büyük mobilyaların demontajı yapılması gereklidir. Bu sayede hem taşıma anlamında kolaylık sağlanırken hem de eşyaların sağlığı konusunda iyi bir sonuca ulaşılır. Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat olarak sizlere verdiğimiz taşınma hizmeti içerisinde mobilya demontajına da yer veriyoruz. Profesyonel ekibimiz ve kaliteli ekipmanlarımızla birlikte uzman nakliye hizmeti vermekteyiz. Siz değerli müşterilerimizin tüm eşyalarına gereken özen ve hassasiyeti göstererek taşınma öncesi ve taşınma sonrası sorunsuz ve sağlıklı hizmetle yanınızdayız.

Doğru Alet Kullanımı
Mobilyaların demontajında doğru alet edavat kullanımı çok önemlidir. Demontaj işleminin hem uzun sürmemesi hem de çok fazla yormaması adına vida ve bağlantı noktaları doğru ekipmanlarla yapılmalıdır. Dikkatsiz davranırsanız vidaların başı bozulabilir. Bu bozulmadan dolayı rahatlıkla açılacak vidanın çok daha fazla zorlayacağı ve hatta açılmayacağını göz önünde bulundurmalısınız. Başı bozulmuş (yalama olmuş) vidaları bir parça lastik yardımıyla açabilirsiniz. Vida açılımları konusunda klasikleşmiş “sağ sağlamlaştırır, sol bollaştırır” sözünü asla unutmayın. Vidalarınız sağa doğru sıkılırken, sola doğru açılırlar.

Hangi Mobilyaları Demontaj Yapılacak Belirlenmeli
Hiçbir plan olmadan rastgele bir şekilde mobilya demontajına başlanmaz. Hangi mobilyalar demontaj yapılacaksa belirlenmeli ve uygun aletler ayarlanmalıdır. Rastgele aletlerle her mobilyayı parçalamaya çalışmanız sonucunda hem ortaya büyük bir karışıklık çıkacak hem de mobilyanın tekrar montaj işleminde kayıp parçalar canınızı sıkacaktır.

Mobilyalarınızın demontajını yaparken parçaları koli veya poşet yardımıyla muhafaza etmelisiniz. Uyarıcı etiketlerle hangi parçanın hangi mobilyaya ait olduğunu belirtmeniz tekrar montaj esnasında elinizi güçlendirecek ve kolaylıkla montaj işlemini yapmanızı sağlayacaktır. Sizler için hazırladığımız bu kılavuzda olabildiğince yararlı bilgiler vermeye özen gösterdik.

Bafra Evden Eve Nakliyat  olarak kurumsal kimliğini tamamlamış ve 20 yıldır sektöründe hizmet veren bir firmayız. Tüm nakliyat ve taşımacılık işlemlerinizi profesyonel ekibimiz ve teknolojik ekipmanlarımızla birlikte kaliteli bir şekilde yapıyoruz. Siz de müşteri memnuniyetiyle sonuçlandırdığımız işlerden birine sahip olmak istiyorsanız, hemen arayabilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir